225/45R17 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER Germany 94V

5,560ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P531963 Категорија Ознаки: , ,