225/45R18 DEBICA FRIGO HP 2 XL FP WINTER Germany 95V

7,210ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DEBICA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 95V
  • Модел: FRIGO HP 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
- P542843 Категорија Ознаки: , ,