225/45 R18 DUNLOP WINTER SPORT 5

12,327ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 95V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T906499 Категорија Ознаки: , ,