225/45R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 95V

11,900ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 95V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P574650 Категорија Ознаки: , ,