225/45R19 DUNLOP WINTER SPORT 5

17,500ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P581353 Категорија Ознаки: , ,