225/50 R16 NANKANG SV-3 M+S

5,362ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 96V
  • Модел: G SV-3 M+S
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T906993 Категорија Ознаки: , ,