225/50R17 CONTINENTAL CONTI TS-850 HL / 98H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 98H
  • Модел: CONTI TS-852
  • Ширина: 225
  • Висина: 50
SKU: T904647 Категорија Ознаки: , ,