225/50R17 CONTINENTAL TS-830/ 94H*

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94H*
  • Модел: TS830
  • Ширина: 225
  • Висина: 50
SKU: T903275 Категорија Ознаки: , ,