225/50R17 CONTINENTAL TS860/ 98H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 98H
  • Модел: TS860 WINTERCONTACT
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Нема на залиха

SKU: T907018 Категорија Ознаки: , ,