225/50R17 COOPER WM SA2+ HL / 98H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 98H
  • Модел: WM SA2
  • Ширина: 225
  • Висина: 50
SKU: T904580 Категорија Ознаки: , ,