225/50 R17 DUNLOP WINTER SPORT 5

10,129ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94H
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T906468 Категорија Ознаки: , ,