225/50R17 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER Germany 98V

6,340ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 98V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 50
SKU: P532510 Категорија Ознаки: , ,