225/50 R18 DUNLOP WINTER SPORT 5

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T910465 Категорија Ознаки: , ,