225/50R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 99V

15,560ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 50
SKU: P581341 Категорија Ознаки: , ,