225/50 R18 NANKANG SV-3

8,274ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99H
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T907551 Категорија Ознаки: , ,