225/55R16 CONTINENTAL TS830/ 95H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 95H
  • Модел: TS830
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
SKU: T902786 Категорија Ознаки: , ,