225/55R16 CONTINENTAL TS850 P / 95H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 95H
  • Модел: WINTERCONTACT TS 850 P
  • Ширина: 225
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: T907021 Категорија Ознаки: , ,