225/55R16 NANKANG SV-2 M+S / 99H

4,380ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 99H
  • Модел: SV-2M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 55

На залиха

SKU: T905136 Категории ,
preloader