225/55R16 SAVA ESKIMO HP 2 FP WINTER Germany 95H

6,300ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 95H
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
SKU: P532509 Категорија Ознаки: , ,