225/55R17 CONTINENTAL TS-830/ HL101V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: HL101V
  • Модел: TS830
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
SKU: T905391 Категорија Ознаки: , ,