225/55R17 DUNLOP WINTER SPT 5 XL WINTER Germany 101V

11,030ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 101V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
SKU: P574657 Категорија Ознаки: , ,