225/55R17 SAVA ESKIMO HP 2 XL WINTER Germany 101V

6,450ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 101V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
SKU: P532508 Категорија Ознаки: , ,