225/55R17C DUNLOP 104H ECONODRIVE SUMMER Turkey 109/107H

10,290ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17C
  • Индекс: 109/107H
  • Модел: ECONODRIVE
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
SKU: P542923 Категорија Ознаки: , ,