225/55R18 MICHELIN PILOT ALPIN PA5 HL / 102V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 102V
  • Модел: PILOT ALPIN PA5
  • Ширина: 225
  • Висина: 55

Нема на залиха

- T908130 Категорија Ознаки: , ,