225/55R19 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV WINTER Germany 99V

15,650ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 99V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
SKU: P581413 Категорија Ознаки: , ,