225/55R19 MICHELIN PILOT ALPIN PA5 SUV / 99V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 99V
  • Модел: PILOT ALPIN PA5 SUV
  • Ширина: 225
  • Висина: 55
- T908180 Категорија Ознаки: , ,