225/60R16 NANKANG SV-2 M+S / 98H

5,303ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 98H
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 60

На залиха

SKU: T905784 Категории ,
preloader