225/60R17 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 103V

13,810ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 103V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 225
  • Висина: 60
SKU: P542031 Категорија Ознаки: , ,