225/60R17 SAVA ESKIMO SUV 2 MS XL WINTER Germany 103V

7,940ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 103V
  • Модел: Eskimo SUV 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 60
SKU: P546551 Категорија Ознаки: , ,