225/60R18 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Luxembourg 104V

14,010ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 104V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 225
  • Висина: 60
SKU: P581418 Категорија Ознаки: , ,