225/60 R18 NANKANG SV-55 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 104V
  • Модел: G SV-55 M+S
  • Ширина: 225
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: T905208 Категорија Ознаки: , ,