225/65R16C NANKANG SL-6 M+S / 112/110T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 112/110T
  • Модел: SL-6M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 65
- T906991 Категорија Ознаки: , ,