225/65R17 DUNLOP GRTREK TOURING A/S XL MFS SUMMER Germany 106V

9,130ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 106V
  • Модел: GRANDTREK TOURING A/S
  • Ширина: 225
  • Висина: 65
SKU: P526773 Категорија Ознаки: , ,