225/65R17 NANKANG SV-55 HL / 106H

6,458ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 106H
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 225
  • Висина: 65

На залиха

SKU: T905204 Категории ,
preloader