225/65R17 SAVA ESKIMO SUV 2 XL WINTER Germany 106H

8,190ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 106H
  • Модел: Eskimo SUV 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 65
SKU: P532507 Категорија Ознаки: , ,