225/70R15C DUNLOP ECONODRIVE SUMMER Thailanda 112/110S

8,450ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15C
  • Индекс: 112/110S
  • Модел: ECONODRIVE
  • Ширина: 225
  • Висина: 70
SKU: P566953 Категорија Ознаки: , ,