NK225/70R15C SL-6 (112/110R)

6,321ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15C
  • Индекс: 112/110R
  • Модел: 5C SL-6 (112/110R)
  • Ширина: 225
  • Висина: 70

Само 4 останати на залиха

- T906983 Категорија Ознаки: , ,