225/70R16 DUNLOP GRTREK TOURING A/S SUMMER Germany 103H

9,350ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 103H
  • Модел: GRANDTREK TOURING A/S
  • Ширина: 225
  • Висина: 70
SKU: P535584 Категорија Ознаки: , ,