225/70R16 NANKANG SV-55/ 103H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 103H
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 225
  • Висина: 70
SKU: T905785 Категорија Ознаки: , ,