225/75R16C NANKANG SL-6 M+S / 121/120R

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 121/120R
  • Модел: SL-6M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 75
SKU: T905132 Категорија Ознаки: , ,