235/35R19 DUNLOP WINTER SPORT 5

17,480ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 235
  • Висина: 35
SKU: P581258 Категорија Ознаки: , ,