235/40R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 95V

13,210ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 95V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 235
  • Висина: 40
SKU: P574658 Категорија Ознаки: , ,