235/40 R19 COOPER DISCOVERER WINTER

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 96VVHL
  • Модел: DISCOVERER WINTER
  • Ширина: 235
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: T910004 Категорија Ознаки: , ,