235/45R17 CONTINENTAL TS830/ 94H*

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94H*
  • Модел: TS830
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: T902787 Категорија Ознаки: , ,