235/45R17 CONTINENTAL TS830 HL / 97V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 97V
  • Модел: TS830
  • Ширина: 235
  • Висина: 45

Нема на залиха

SKU: T903948 Категорија Ознаки: , ,