235/45R17 COOPER WM SA2+ HL / 97V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 97V
  • Модел: WM SA2
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: T904581 Категорија Ознаки: , ,