235/45R17 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 97V

13,180ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 97V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: P574659 Категорија Ознаки: , ,