235/45R17 SAVA ALL WEATHER XL FP ALL SEASON Germany 97V

6,540ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 97V
  • Модел: ALL WEATHER
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: P579185 Категорија Ознаки: , ,