235/45R18 DEBICA FRIGO HP 2

7,990ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DEBICA
  • Дијаметар: 18
  • Модел: FRIGO HP 2
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: P583625 Категорија Ознаки: , ,