235/45R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 98V

13,680ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 98V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: P574660 Категорија Ознаки: , ,